top of page

Kontakt

Už jste si vybrali svého fotografa a nebo si ještě nejste 100% jistí? Napište mi zprávu pomocí jednoduchého formuláře a společně najdeme tu Vaší cestu.

Děkuji za zpávu. Těším se, co spolu vytvoříme

+420 724 290 876

Dotazy

Jak a kdy focení probíhá?

Focení proběhne na předem stanoveném místě vybrané klientem či mnou. Nejraději fotím ve večerních hodinách, kdy je světlo měkké, ale není problém si domluvit i v jinou denní dobu.

Jaké vybrat oblečení na rodinné či párové focení?

Na focení doporučuji oblečení bez velkých nápisů, křiklavých barev či děr. Také se snažte oblečení barevně sladit. Pokud by jste měli s výběrem problém, ráda Vám poradím.

Jak a kdy obdržíme náhled k fotografiím?

Náhledy poskytuji nejpozději 2 dny po focení formou online soukromé galerie. Více informací o výběru poskytnu v soukromé zprávě.

Kdy můžeme fotografie očekávat?

Fotografie z levnějších balíčků obdržíte v elektronické podobě nejpozději do 3 týdnů od Vašeho výběru. Svatební fotografie nejpozději do 2 měsíců.

Jsou fotografie archivovány?

Ano. Fotografie z levnějších balíčků archivuji po dobu 1 roku a fotografie ze svateb 2 roky. Pokud by jste si fotografie omylem smazali, není problém Vám je opět zaslat.

Obdržíme i neupravené fotografie?

Neupravené fotografie klientovi neposkytuji.

Musí být naše fotografie publikovány?

Respektuji Vaše soukromí. Pokud si publikaci všech či vybraných fotografií nepřejete, dejte mi o tom vědět v textové podobě nejpozději v den odeslání hotových fotografií. Pokud tak neučiníte, automaticky tím dáváte souhlas s jejich zveřejněním v mém portfóliu a na webových stránkách.

Jak a kdy proběhne platba?

Platbu můžete provést hotově či elektronicky na předem stanovený účet po Vašem výběru z náhledů.

Je v ceně započítána i doprava?

Pokud proběhne focení v rámci okresu Teplice, máte dopravu zdarma. Za každý další ujetý kilometr mimo okres si účtuji 8,- Kč.

Co když se na focení nemůžeme dostavit?

V tomto případě mne prosím co nejdříve kontaktujte, aby se mohl termín uvolnit pro jiné zájemnce. V případě špatného počasí se termín odsune na nejbližší možný.

Je možné si u Vás objednat tisk vybraných fotografii?

Určitě ano. Pro více informací mě prosím kontaktujte.

bottom of page